Kontakt

Da vi ikke har faste kontortider kan det være praktisk å kontakte undergrupper eller medlemmer direkte.

Bergen Realistforening

Telefon: 55 58 99 36
Post­adresse: Bergen Realistforening
v/ Det Akademiske Kvarter
PB 1822 Håkonsgaten
5828 Bergen, Norway
Org.nummer: 980 665 445
Billetter: TicketCo
Besøks­adresse: Fosswinckels gate 7
5007 Bergen, Norway

E-post

Styret: styret@rf.uib.no
Booking: booking@rf.uib.no
Økonomi: oko@rf.uib.no
PR: pr@rf.uib.no
Sosialt: sosial@rf.uib.no
Gjesteliste rf.gjesteliste@gmail.com

Styremedlemmer (vis alle medlemmer)

Verv Navn Telefon og e-post
President Vetle Håland Bergstad 48 18 61 21
bergstad@icloud.com
Visepresident Unn Thorsen 45 28 91 26
unn.thorsen@gmail.com
Økonomiansvarlig Jonas Nedretvedt 48 00 48 78
jonas.nedretvedt@gmail.com
Booking Even Tetler 47 63 08 36
e.tetler@gmail.com
Booking Margrethe Poensgen 93 85 77 75
margrethe.poensgen@gmail.com
Helhusmedhjelper Maria Trzos-Oftedal 45 00 75 80
maria.trzos.oftedal@gmail.com
PR-ansvarlig Torkild Kahrs 91 52 00 42
thkahrs@gmail.com
Nettansvarlig Johannes Höghäll Johnsson 92 14 36 10
johanneshj@hotmail.com
PR Paloma Farlora 95 85 49 26
palomafarlora@gmail.com
Gjestelisteansvarlig Bård Søraas Pettersen 94 89 64 09
bardsp@gmail.com
Sosialansvarlig Anette Arneberg 47 63 32 04
anette.arneberg@gmail.com
Sosialt Jenny Jomisko de Figueiredo 93 04 26 22
jey.jom@gmail.com
Sosialt Sandro Stanojevic 47 36 68 66
sstanojevicsandro@gmail.com